SAULĖS POVEIKIS

Išmok džiaugtis saule

Nedarydama žalos savo grožiui ir sveikatai

Šiandien norėčiau pakalbėti apie mus vis dažniau lepinančią saulę: turime begalę informacijos apie saulės daromą žalą odai, tačiau vis dar labai daug merginų arba išvis nenaudoja SPF, arba naudoja tik būdamos paplūdimyje. Natūraliai kyla klausimas: kodėl?

Ilgus metus dirbdama grožio srityje pastebėjau tam tikrą dėsningumą apsaugos nuo saulės klausimu, tad norėčiau išskirti dažniausias SPF NEnaudojimo priežastis, kurios, tikiu, bus artimos ir tau:

  • Nepatogus naudojimas. Daugelis turi nusistovėjusį mitą, kad kremai nuo saulės yra riebūs, nemalonūs tepti, paliekantys baltą plėvelę, o kalbant apie veidą – neįmanomi naudoti prieš makiažą. Ir tai yra netiesa – kosmetikos gamintojai deda visas pastangas, kad apsauga nuo saulės būtų naudojama paprastai ir nereikalautų papildomų pastangų.
  • Mes nematome saulės spindulių daromos žalos. Čia tikriausiai pagrindinė priežastis, kodėl mums sunku į savo veido priežiūros rutiną įtraukti priemones su SPF. Svarbu suprasti, kad UV spinduliai kenkia ne tik grožiui (raukšlės, odos sausumas, pigmentinės dėmės, nelygi tekstūra ir pan.), bet gali turėti labai rimtų pasekmių sveikatai, sukeldami odos vėžį. Ir nemažiau svarbu įsisavinti faktą, kad šie procesai vyksta palaipsniui, tad kiekviena minutė praleista lauke saulėtą dieną, palieka pėdsakus tavo odoje.
  • Baimė, kad neįdegsi. Taip, Lietuvoje mes turėdamos tiek nedaug saulės, vis skubame ja pasimėgauti ir kuo greičiau įgauti bent lengvą įdegį. Noriu priminti, o galbūt kažkam tai bus nauja, kad SPF apsauga nuo kenksmingų saulės spindulių NEMAŽINA įdegio. Pagal nurodytą skaičių – SPF15, SPF30, SPF50 – tik šiek tiek prailgėja deginimosi laikas. Tačiau net ir naudojant aukščiausią apsaugą SPF50, saulės spinduliai pasieks tavo odą ir suteiks norimą įdegį.

Pažvelk į šią nuotrauką – kuri pusė panašesnė į tavo veido odą?

Nuotrauka panaudota iš https://www.hindustantimes.com

Noriu tau parodyti, kad SPF naudojimas yra labai paprastas kasdienės rutinos žingsnis, todėl dalinuosi savo patarimais:

1. Išsirink tavo poreikiams geriausiai tinkančias priemones su SPF:

  • purškiklis ar dulksna – juos paprasčiausia pakartotinai aplikuoti; 
  • losjonas, gelis arba kremas – rinkis pagal odos riebumą; 
  • veidui gali naudoti specialų serumą su SPF, kuris naudojamas tepant tiesiai ant veido, arba maišant su įprastu veido kremu; 
  • makiažo pagrindas ar pudra su SPF – tai tobulas variantas toms, kurios kasdieną darosi makiažą.

2. Rinkis nemažesnę kaip SPF30 apsaugą ir kas kelias valandas atnaujink.

3. Kad būtų daugiau naudos nei žalos, rinkis aukštos kokybės produktus, geriausia – rekomenduojamus kosmetologų. Būtinai atkreipk dėmesį į produkto sudėtį, kad nebūtų taip, jog produkte yra apsauga nuo saulės, bet su ja kartu ir kenksmingos medžiagos, tokios kaip sulfatai, parabenai ir pan. Kartu su grožio specialistų pagalba į Smilgos el.parduotuvę atrinkome tik kokybiškus, nekenksmingos sudėties, patikrintus produktus – kviečiu apsilankyti https://esmilga.lt/.

4. Nepamiršk apsaugoti lūpas, kaklą bei rankas.

Ar įtikinau, kad apsaugą nuo saulės naudoti paprasta ir ji yra būtina? Jei taip, tuomet kviečiu užsukti į Smilga Beauty Lab el. parduotuvę ir išsirinkti grožio specialistų rekomenduojamas priemones su SPF. Mano favoritas – SESDERMA apsauginis purškiklis nuo saulės, kuris ypatingai patogus naudoti net ir ant makiažo 🤗 

SESDERMA Apsauginė priemonė veidui su spalva SPF50

€34.10

delilah TIME FRAME SPF20 makiažo pagrindas

€40.95

SESDERMA Apsauginis purškiklis nuo saulės SPF50

€34.60

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Pirkinių krepšelis
Perkant už 50 Eur - When veido kaukė dovanų! Nemokamas pristatymas nuo 60 Eur